Něco o nás

TJ Sokol Olomouc - Chomoutov  je fotbalový klub v Chomoutově (ve vesnici u Olomouce). Hraje v kategoriích muži, dorost, žáci a benjamínci. Starší žáci a mladší žáci hrají Olomouckou krajskou soutěž skupina "A". Tyto stránky jsou právě starších a mladších žáků tohoto fotbalového klubu. Naše hřiště se nachází hned vedle autobusové zastávky Chomoutov, křižovatka a tak není problém se sem dostat i z města, čehož několik hráčů také využívá. Jsme dobrá parta kluků, se kterými není nuda. Atmosféra uvnitř klubu je jedna z nejlepších jakou si kdo jen může přát. Naši trenéři patří mezi ty hodné chlapy, ovšem když si to zasloužíme, tak už moc hodní nejsou. Tréninky máme každé pondělí a čtvrtek od 16:30 hodin. // TYTO STRÁNKY BUDOU BRZY VYUŽITY PRO DOROSTENCE!!!