Stránky starších a mladších žáků fotbalového klubu Tj Sokol Chomoutov

Tj Sokol Chomoutov

Odkazy

ČMFS

Internetové stránky Českomoravského fotbalového svazu.

Olomoucký OFS

Web Okresního fotbalového svazu Olomouc.

Hodiny

Novinky

1. HFK Olomouc vs. Chomoutov

Bitva v mrazu (Radomír Čamek)
V úterý 17. února se na umělce v Holici uskutečnilo přátelské utkání mezi staršími žáky Chomoutova a 1. HFK Olomouc. Do tohoto utkání jsme šli jako jasní outsideři a už předem jsme počítali s prohrou, proto bylo naším cílem hlavně zahrát si kvalitní fotbal. Bohužel počasí nám vůbec nepřálo a hladina rtuti na teploměru se mohla pohybovat někde mezi -5 a -10° Celsia.

     Zápas byl zahájen poměrně klidně a až překvapivě vyrovnaně, postupem času se ale zařadil do předpokládaných kolejí. Holice nás začala přehrávat, ale zpočátku nepřesně zakončovala. S přibývajícím počtem střel, se však zvýšila i úspěšnost co se přesnosti týče, takže padali góly. V prvním poločase nám Holice vstřelila tři.

     O přestávce si oba celky vyměnily gólmany, jelikož Pavel Hegar měl práce moc a naopak brankář soupeře v bráně mrznul, protože v prvním poločase se náš tým dostal pouze k jednomu rohovému kopu a to byla jediná situace kde alespoň nějak došlo k ohrožení soupeře. Zápas pokračoval s velkými změnami na straně Holice, ovšem tempo utkání to nijak nepoznamenalo. Holice nás stále přehrávala a to především díky skvělé hře na jeden dotek. Přesnost soupeřových střel byla vyšší než v první půli, ovšem góly víc nepadali, jelikož brankář Ryšánek chytal famózně. Díky tomu se naše družstvo dostalo i k několika útočným výpadům, ale většinou neúspěšně ztroskotali na obraně Holice. Holice nám přidala stejný počet branek jako v prvním poločase a jedinou útěchu přinesl pár minut před koncem krásný gól Jirky Neplecha, který narušil domov pavoukům v levé šibenici a upravil tak na konečných 6:1.

Žádné komentáře
 
This web made Chami (Radomír Čamek)