Aktualizace stránek

Po půl roce zase tady (Radomír Čamek)

Po půlroční abstinenci jsem se rozhodl, že se opět začnu věnovat těmto stránkám. Ve starších žácích sice končím, přesto bych se velmi rád pokusil o tyto stránky starat i nadále jako o stránky dorostenců. Ovšem protože se tady dlouho nic nedělo a stránky jsou dost zanedbané, byl bych rád, kdybyste mi s tím všichni kdo jsou ochotni pomohli. A začít můžete například hlasováním do anket. A také bych Vás všechny chtěl poprosit o přispívání do diskuzí. Jakékoliv návrhy na zlepšení, osobní názory a podobně, mi pište buď na e-mail: Radomir.camek@gmail.com a nebo přímo sem do diskuze. A také se hledá dobrovolník z mladších žáků a budoucích starších žáků, který by byl ochoten psát články o zápasech a novinkách v týmu.

Všem co jakkoliv přispějí (například i hlasováním do anket)děkuji!

Chami (čte se to Čami)