Chomoutov:Hlubočky

Překvapivá prohra a černý hráč mladších (Radomír Čamek)
Na den dětí náš celek odehrál mistráky s Hlubočkami. První nastoupili mladší žáci, kteří prohráli 3:4, ovšem soupeřům pomáhal cizí hráč bez pravé registračky a vzhledem k tomu, že se v poločase sám přiznal, zbytek zápasu nemohl odehrát. Komise nakonec rozhodla o tom, že Chomoutov vyhrál kontumačně 3:0 (v letošní sezóně již po druhé).

Jako druzí nastoupili starší žáci obou mužstev. Zápas probíhal vcelku vyrovnaně, ale Hlubočky nad námi měli menší převahu. Bohužel tento zápas se nám nepovedl. Podcenili jsme soupeře, který nás svou hrou překvapil a postupem času i přehrával. Hlubočky nad námi zvítězili 0:2 a starší žáci, tak opět zbytečně ztratili body.

Sestava Chomoutova: 1. M. Brázda - 2. T. Absolon, 3. O. Stavinoha, 4. D. Gaja, 5. M. Šimek, 6. J. Neplech, 7. P. Hansel, 8. M. Doležel, 9. T. Ptačník, 10. D. Stříž, 11. D Hruška - 12. P. Daněk, 13. R. Čamek, 14. R. Sázel, 15. M. Nevěřil, 16. L. Holubec, 21. P. Hegar

Branky: Nikdo

Nejlepší hráč: J. Neplech, O. Stavinoha