Chomoutov:Kojetín

Chomoutov byl lepší (Radomír Čamek)
Neděle 6.4. je den, kdy mladší i starší žáci Chomoutova nasbírali další 3 body do tabulky. Starší žáci nastoupili v modrých dresech a nastoupili aktivněji než soupeř. Hned jsme se pouštěli do útoků a snažili se hledat slabiny v obraně hostů. Těch bylo opravdu dost, jenomže jsme to ještě nevěděli. Gól padl až po zhruba čtvrt hodině zápasu, když Jirka Neplech posunul míč na R. Čamka, který se s velikým štěstím prosadil a vstřelil tak první branku zápasu. Jenomže sotva se hráči vrátili na vlastní polovinu, jeden z hráčů Kojetína vypustil střelu pod břevno, na kterou náš brankář Pavel Hegar nedosáhl. Po zbytek poločasu probíhala naše jednoznačná převaha, ale hosté bránili ve všech. Po prvním poločase tedy stav zápasu zůstal 1:1. O přestávce nás čekala "bouřka" od trenéra Ptačníka a zřejmě nám to pomohlo. Prvních pár minut druhého poločasu sice měl Kojetín mírnou převahu, ale pak jsme se vzchopili a začli jsme hrát. Naše útoky už měli kvalitu a soupeř měl s námi veliké potíže. Rozhodující okamžik přišel po rohovém kopu, když se k míči dostal David "Čaidy" Gaja a parádní střelou zajistil Chomoutovu vedení. Tento gól nakopnul Chomoutov a dostal soupeře do kolen. Neustále jsme tlačili a po faulu soupeřů v pokutovém území, proměnil Jirka Neplech penaltu a zvýšil tak na konečných 3:1. V závěru zápasu jsme se ještě dostali do několika šancí. Například Michal "Bunny" Doležel zkoušel ve skluzu z nadějné příležitosti ještě zvýšit, ale ani on, ani nikdo jiný už stav zápasu nezměnil. Zápas probíhal velmi tvrdě a několik hráčů hodně bolel, nicméně nikdo se vážněji nezranil, a tak bychom měli proti posledním Domaželicím nastoupit v kompletní sestavě.

Sestava Chomoutova: 1. P. Hegar - 2. O. Stavinoha, 3. M. Šimek, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech, 6. P. Hansel, 7. R. Sázel, 8. P. Daněk, 9. T. Ptačník, 10. D. Stříž, 11. R. Čamek - 12. M. Doležel, 13. D. Hruška, 14. M. Nevěřil, 15. L. Holubec

Střelci: Radomír Čamek, David Gaja, Jiří Neplech

Informace o zápasu mladších žáků budou dodány později!!!