Chomoutov:Kostelec

Bezbranková skorovýhra a další výhra mladších (Radomír Čamek)
Sobota 11. října připravila pro žáky Chomutova a Kostelce vzájemné střetnutí. Starší žáci, kteří nastoupili jako druzí, sehráli velmi vyrovnaný boj ve kterém měl náš tým mírně navrch, ale když už se nám konečně podařilo vsítit branku, postranní "sudí" si vymyslel offside Pavla Daňka, který v momentě přihrávky vybíhal z pozice naprosto regulérní. Zápas neměl moc co nabídnout, kromě neustálých potyček mezi hráči obou týmu a neustálých protestů soupeře. Nervy rozhodčího přetekly v 53. minutě, kdy poslal soupeřova hráče s číslem 5 Lukáše Špundu dvěmi žlutými kartami a následnou kartou červenou do kabin. Vyhrocený zápas tedy skončil bez branek.

Sestava Chomoutova: 1. P. Hegar - 2. F. Zubal, 3. A. Kluka, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech, 6. P. Hansel, 7. M. Jemelka, 8. P. Daněk, 9. M. Šimek, 10. M. Nevěřil, 11. L. Holubec - 12. R. Čamek, 13. D. Hruška, 14. R. Sázel

Karty: M. Jemelka žlutá