Chomoutov:Nemilany

Výprask na vodě a famózní výkon mladších (Radomír Čamek)
V neděli 18. května jsme odehráli mistráky proti Nemilanům. Tento celek se drží na čele tabulky v obou kategoriích žáků. První nastoupili MŽ, kteří uhráli perfektní výsledek 3:3 a sebrali tak velmi cenné body Nemilanům.

Starší žáci, nastoupili jako druzí a příroda jim z fotbalového hřiště udělala bazén. Nemilany nás již od začátku přehrávali a my se marně snažili zastavit jejich útoky. V prvním poločase to naštěstí více podklouzávalo Nemilanům, takže jsme nedostali zase takový výprask. Dokonce se nám povedlo vstřelit i branku, když Kryštof "Štofa" Opavský skvěle utekl obráncům soupeře a ukázkově zamířil do levého dolního rohu. Po poločase bylo skóre 1:4 pro Nemilany. Druhý poločas se však odehrával v jasné režii hostů, kteří nás bez problémů přehrávali. Dostávali jsme jeden gól za druhým a nevědeli jsme co vymyslet, abychom tento průběh změnili. Skóre ještě trochu zmírnil David Stříž, když se k němu po rohovém kopu dostal míč a on ho dopravil do sítě. Konečné skóre zápasu: 2:10.

Sestava Chomoutova: 1. P. Hegar - 2. T. Absolon, 3. O. Stavinoha, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech, 6. D. Hruška, 7. P. Hansel, 8. M. Doležel, 9. T. Ptačník, 10. D. Stříž, 11. K. Opavský - 12. L. Holubec, 13. M. Nevěřil, 14. R. Sázel, 15. R. Čamek, 18. M. Brázda

Střelci: K. Opavský, D. Stříž