Chomoutov:Opatovice

Mladší opět nezklamali, starší odehráli přijatelnou prohru (Radomír Čamek)
V neděli 15. června naši žáci odehráli závěrečné zápasy sezóny 2007-2008. Se sezónou se celek rozloučil doma proti Opatovicím. První nastoupili Mladší žáci, kteří bez problémů rozsekali soupeře 6:0.

Jako druzí nastoupili starší i s posilami z Horky a s duem Bojčin + Fučák. Zápas začal velice vyrovnaně což překvapilo nejen soupeře ale i nás. Drželi jsme se velice dobře a dokonce jsme se dostávali do útočných šancí, jenomže obrana soupeřů byla kvalitní (a hlavně vysoká... hodně vysoká). Hosté se však zničehonic probrali a začali náš celek přehrávat. To vedlo k první brance soupeře. Od této chvíle měly Opatovice převahu a začali střílet góly. Do konce poločasu se nám však podařilo ještě snížit díky Ptáčemu, který se tímto zápasem (stejně jako Michal "Bunny" Doležel, Petr "Melinho" Hansel a Kryštof "Štofa" Opavský) rozloučil s kategoríí SŽ a příští sezónu ho čekají dorosti. Druhý poločas pokračoval v režii hostů, ale v porovnání s podzimním zápasem proti Opatovicím, jsme se polepšili. Konečný výsledek zápasu: 1:5.