Hodiny

Novinky

Chomoutov:Opatovice

Bojovnost se vyplácí (Radomír Čamek)
Sobota 13. září přinesla starším žákum Chomoutova 3 body. Do Chomoutova totiž přijeli Opatovice. Do tohoto střetnutí se Opatovice drželi s plným počtem bodů na 1. příčce, a proto jsme nečekali, že bychom Opatovice porazili obzvlášť po bilanci z loňska kdy jsme na podzim prohráli 10:0 a na jaře 5:1. Přesto jsme na soupeře vyběhli, jako na kohokoliv jiného. Začátek zápasu byl poněkud ospalý, ovšem v jeho pokračování se začalo dařit. Meli se skvěle uvolnil a tváří v tvář gólmanovi uspěl. Do konce poločasu však přišla ještě sporná penalta pro Opatovice, kterou náš soupeř proměnil. Stav v poločase: 1-1.

Stavem jsme byli nadšeni, takže jsme do druhé půle vyběhli s dobrou náladou a touhou po vítězství. Byli jsme lepší než náš soupeř, ale stále se nám nedařilo vsítit vedoucí branku. Až při postupném útoku přišel faul ze slibné pozice pro leváka. K míči se postavil Jirka Neplech a jeho střela zapadla za gólmana hostí. Soupeř znervózněl a začal dělat chyby. Po jedné takové se k míči dostal opět Petr "Meli" Hansel a z otočky zamířil přesně 3:1. Protivníci se trochu vzchopili, ale nemohli nic vymyslet a nervozita se odrážela v jejich výkonu. Další faul ze stejné pozice jako padl gól Jirky Neplecha, tentokrát však na opačné straně, tedy pro praváka. Míč si postavil Tom Ptačník a jako by se s Jirkou domluvili, trefil míč úplně stejně a upravil tak na konečných 4:1.

Branky Chomoutova: P. Hansel 2, T. Ptačník, J. Neplech

Nejlepší hráči: 1. Marek Brázda (náš brankář nás podržel i přesto, že byl zraněný), 7. Marek Jemelka (brousil soupeře od začátku do konce a tvořil hru ve středu pole)