Co nás čeká po prázdninách

Změna tréninků a nadcházející turnaje (Radomír Čamek)
Máme před sebou prázdniny a to znamená týden volna od tréninků.

Po prázdninách nás však čeká řada změn. Pondělní tréninky budou zřejmě probíhat stejně jako ten poslední a to tak, že v 16:00 začne trénink na Farmaku a poté se přesuneme na umělou trávu na Sigmě. Ti co nestíhají trénink v černovíře budou čekat jako obvykle u restaurace Gól.

Co se čtvrtečních tréninků v Horce týče, čeká nás také změna. Vzhledem k tomu, že se do tréninků zapojí i benjamínci, začnou tréninky žáků až v 17:00 a tak to bude zřejmě probíhat až do konce zimní přípravy.

Nyní máme 3 týdenní přestávku od turnajů a tak se můžeme na plno věnovat posilování a trénování přihrávek. Zatím nemáme žádné naplánované přáteláky na únor, ale čekají nás dva turnaje a to v sobotu 23. a v neděli 24. Oba turnaje jsou pro ročníky 94, ale v prvním jim budou asistovat hráči narozeni v roce 1993 a v tom druhém ročníky 95.