Debakl

Opatovice : Chomoutov (Radomír Čamek)
Sobota 3.11.2007 byl den, který v žádném případě nepatřil mezi nejvydařenější pro starší žáky Chomoutovského fotbalového týmu. Proti vysokým hráčům Opatovic se nám na hřišti ve Všechovicích šeredně nevedlo. Už ze začátku bylo vidět, že jsme velice vystrašení ze soupeře a hned jsme inkasovali první branku. Soupeř na nás stále více tlačil a takřka nás nepustil na svou polovinu. Zhruba v 25. minutě se muselo ze zdravotních důvodů promíchávat sestavou, ale nic nepomáhalo. Náš trenér už nevědel co dělat, když jsme do konce prvního poločasu obdrželi ještě další tři branky a stav v 35. minutě byl již 4:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velikým čtyř gólovým mankem i s novým brankářem, kterému se však moc nedařilo. Dostávali jsme jeden gól za druhým a soupeř proměnil skoro každou druhou šanci. Protivníci využívali malého hřiště a tak stříleli z dálky a využívali také svojí výšky, takže se prosazovali i z centrů. K závěru už jsme absolutně rezignovali a nechávali Opatovice dělat co se jim zlíbilo. Bohužel do konce zápasu jsme dokázali akorát dostat jednu žlutou kartu a šest dalších gólů a tak celkový stav utkání po 70. minutách skončil potupně 10:0 pro Opatovice.