Domaželice:Chomoutov

Propadák starších a 20 gólový nářez (Radomír Čamek)
V sobotu 12.4. odehráli žáci Chomoutova mistráky v Domaželicích. Do Domaželic jsme přijeli s jasným cílem a to získat všechny body a ještě si dát góly. To se bohužel podařilo jen mladším žákům, kteří dávali góly i za starší. První ovšem nastoupili právě starší žáci, kteří však rozhodně nehráli to co chtěli. Soupeř nás překvapil, a tak nám (jak to u nás poslední dobou bývá) vstřelil rychlé 2 branky v prvních minutách zápasu. To nám samozřejmě zhoršilo sebevědomí, takže jsme hráli hůř než soupeř. Jirkovi Neplechovi se sice podařilo vstřelit gól z penalty, ale ani po tom se naše hra nezlepšila. Do konce poločasu ještě stačil Michal Nevěřil vstřelit snižující branku, ale soupeř jich nastřílel víc, a tak jsme prohráli první poločas 4:2. V druhém poločase se naše hra vůbec nezlepšila a poslední celek tabulky nás přehrával. Byl to lepší tým, ačkoli s tím nikdo nepočítal. Dařilo se mu vše a nám nic. Stav ještě upravil David Stříž a krásnou střelou z přímého kopu Tomáš Ptačník, který se trefil nádherně od břevna. Bohužel ani tento gól nám nepomohl, a tak jsme prohráli 7:4.

Sestava Chomoutova: 1. A. Nykl - 2. M. Šimek, 3. O. Stavinoha, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech, 6. M. Doležel, 7. R. Sázel, 8. P. Daněk, 9. T. Ptačník, 10. D. Stříž, 11. R. Čamek - 12. M. Nevěřil, 13. F. Zubal, 14. L. Holubec, 15. D. Hruška

Střelci: J. Neplech, M. Nevěřil, D. Stříž, T. Ptačník

Nejlepší hráč: P. Daněk

Informace o zápasu mladších žáků budou doplněny později...