Hrdina Red Bull

Turnaj mladších žáků v Zašové (Jiří Nevěřil)

Sobota 26.1.08 se žáci zúčastnili halového turnaje v Zašové. Celý turnaj byl výborně zajištěn pořadateli s FK Juřinka. Do turnaje se přihlásilo 12 mužstev z okolí Vsetína, ale i vzdálenější celky jako my, tak i celek z Havířova. Byli jsme vylosováni do skupiny

A :   Horní Bludovice, Chomoutov, Frenštát, V.K+K(Velké Karlovice+ Karolinka), Ústí u Vsetína a domácí celek Juřinka.

Začali jsme proti Bludovicím, kde se pěknou akcí ukázal Filip a dal vítězný gól a zařídil důležité první vítězství. Druhé utkání se zdálo, že bude mnohem těžší, ale podařilo se

klukům zvládnout na jedničku. Vítězství 3:0 nad celkem Frenštátu. Na brankách se podíleli Míša N., Lukáš V., Roman S. Utkání proti V.K+K. bylo velice vyrovnané a také skončilo remízou 0:0. V tomto utkání se nám nepříjemně zranil Romča a další zápasy ve skupině vynechal. V zápase s Ústím jsme celou dobu tlačili na jednu branku, ale nedařilo se dát gól. Přišlo střídání Vrati za Lukáše (Red Bull) a to se vyplatilo, byla z toho branka. Další přidali Lukáš H. a opět Filip. Poslední utkání ve skupině bylo to nejlepší z turnaje a strašně nervózní jak pro kluky, tak i pro trenéry, protože jsme potřebovali 3 body na vítězství ve skupině. Jak už to tak bývá co je potřeba to se nevydaří a kluci uhráli remizu 0:0. V tabulce jsme obsadili druhé místo a dostali jsme se do boje o třetí a čtvrté místo na turnaji. Souboj byl velmi těžký proti celku z Havířova. Do utkání se zapojil i zraněný Sazi. Už jednou to tady bylo, šel na hřiště Red Bull a opět rozhodnul utkání. Kluci získali na turnaji 3. místo a pěkný pohár. Při vyhlášení turnaje jsme byli mile překvapeni. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Lukáš Blažej (Red Bull).

Hráči na turnaji: Lukáš Holubec, Antonín Nykl, Lukáš Vokurka, Michal Nevěřil, Bartoněk Marek, Zubal Filip, Blažej Lukáš, Sázel Roman, Švach Vratislav.

Skóre : 8:0

Branky: 2 Blažej, Zubal, 1 Sázel, Nevěřil, Vokurka, Holubec.