Stránky starších a mladších žáků fotbalového klubu Tj Sokol Chomoutov

Tj Sokol Chomoutov

Odkazy

ČMFS

Internetové stránky Českomoravského fotbalového svazu.

Olomoucký OFS

Web Okresního fotbalového svazu Olomouc.

Hodiny

Novinky

Hvozd:Chomoutov

Skvělý výkon starších a plichta MŽ (Radomír Čamek)
V neděli 8. června nás čekal zápas v horách proti Hvozdu. První nastoupili starší žáci a ukázali, že umí zahrát skvělý fotbal. Hned v prvních 5 minutách otevřela naše staronová hvězda Dan Boyko skóre ranou z půlky, která perfektně zapadla za gólmana domácích. Hvozd to viditelně překvapilo a nás to nakoplo. Tlačili jsme na soupeře neustále a vyplatilo se to. Zhruba 15. minuta a volný přímý kop z nadějné pozice. Míč si připravil Jirka Neplech a se štěstím se jeho střela dostala do branky, takže si náš nejlepší střelec připsal další trefu. Každý by možná čekal, že se Hvozd pokusí odpovědět a bude tlačit na naší branku, ovšem opak byl pravdou. Neustále jsme soupeře přehrávali a k ničemu ho nepustili.

Do druhého poločasu oba celky nastoupili se změnami v sestavách, ovšem hra měla stále stejný scénář. Opět se nám povedlo skórovat hned z kraje poločasu, když Tom Ptačník prostřelil gólmana soupeře zhruba z 18 metrů. Ovšem Hvozd stále nemohl nic vymyslet a opět to byl Chomoutov, kdo měl převahu. Dokonce jsme mohli dvakrát ještě zvýšit svůj náskok, jenomže v obou případech selhal v gólových situacích Radek Čamek. Domácí nakonec vstřelili alespoň čestný gól, v 50. minutě utkání. A po tom co hráč Hvozdu chtěl rychle vzít míč ze sítě a urychlit naší rozehrávku dostal ještě Dan Boyko žlutou kartu, při pokusu útočníkovi míč z ruky vzít. Přesto se podařilo ještě zvýšit, když právě Dan Boyko parádně prošel přes celé hřiště a sám zavěsil. 

Zápas s Hvozdem se starším velice povedl a odvezli jsme si tak domů 3 body.

Sestava Chomoutova: 1. M. Brázda - 2. T. Absolon, 3. D. Boyko, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech, 6. O. Stavinoha, 7. M. Šimek, 8. M. Doležel, 9. T. Ptačník, 10. D. Hruška, 11. P. Daněk - 12. K. Opavský, 13. R. Čamek, 21. P. Hegar

Branky: D. Boyko 2, T. Ptačník, J. Neplech

Karty: D. Boyko

Nejlepší hráč: D. Boyko

Informace o zápasu mladších žáků, budou doplněny později...

Žádné komentáře
 
This web made Chami (Radomír Čamek)