Kozlovice:Chomoutov

Gólparáda starších, nespravedlivá remíza mž (Radomír Čamek)
V sobotu 4. října odehráli naši žáci mistráky v Přerově, kde nastoupili proti výběru Kozlovic. První byli na řadě starší žáci a zápas si náležitě vychutnali. Již od samého začátku jsme byli mnohem aktivnější než soupeř, ale nedařila se nám koncovka. Soupeř se však skoro nedotknul míče, takže tempo utkání diktovalo naše družstvo. Byla jen otázka času kdy padne náš první gól a jakmile padl, byli jsme nezastavitelní. Soupeře jsme vůběc k ničemu nepustili a stále jsme obléhali jejich svatyni. Po poločase trenér posunul do útoku Adama Kluku a tento tah ještě zvýšil naši už tak obrovskou převahu. Kuky rozdával přihrávky na všechny strany a my jsme stříleli jeden gól za druhým. Gólu se nakonec dočkal i sám Kuky, když v závěru prostřelil brankáře z hranice pokutového území. Skóre se nakonec vyhouplo na 7:0 a starší si tak odvezli domů nejen 3 body, ale také dobrý pocit s výborně odvedené práce.