Náměšť:Chomoutov

Mladší urvali body, starší opět prohráli (Radomír Čamek a Lukáš Holubec)
V sobotu 26.3. odjeli naši žáci odehrát mistráky do Náměště na Hané. První nastoupili starší žáci, kteří měli hlavně za úkol vymazat nejlepšího hráče Náměště Romana Dohnala. O to se měl postarat Pavel Daněk a šlo mu to výborně. Bohužel obraně už to tak skvěle nešlo a po chybě jsme inkasovali první branku hned v prvních minutách zápasu (opravdu nečekaně, jak už to u nás bývá). Ani tento gól nás však neprobral a nechávali jsme Náměšti příliš prostoru, čehož náš soupeř využíval. Náš jediný gól vstřelil Petr "Meli" Hansel, po parádním průniku po straně, zakončeným střelou pod břevno. Na konci poločasu byl však stav nepříznivý 4:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s novým gólmanem, ale ten si zachytal bohužel až ke konci. Po většinu druhého poločasu nás totiž Náměšť stále přehrávala a my jsme nevěděli jak na ně. Navíc Pavel Daněk byl přesunutý do útoku, takže Dohnal nebyl dostatečně hlídán. Naše družstvo ještě vstřelilo dvě branky, o které se postaral Jirka Neplech. Na konci jsme vytvořili poměrně veliký nápor, ale už jsme se stavem nemohli nic udělat. Stav zápasu tak skončil 8:3.

Sestava Chomoutova: 1. M. Brázda - 2. O. Stavinoha, 3. T. Absolon, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech (C), 6. P. Hansel, 7. R. Sázel, 8. P. Daněk, 9. T. Ptačník, 10. M. Šimek, 11. M. Nevěřil - 12. R. Čamek, 13. K. Opavský, 14. L. Holubec, 15. D. Hruška

Střelci: P. Hansel, J. Neplech 2

Nejlepší hráč: Pavel Daněk

Zasloužená výhra mladších žáků

V sobotu 26.4. jsme odehráli mistrák s Náměští na Hané. Nečekali jsme nic jiného než výhru a to se podařilo. První poločas byl slabý. Nemohli jsme se do nich dostat, jelikož měli ve středu zálohy 2 dobré hráče, ale o ně se postaral střed zálohy Kubík a Brky. Po skončení 1. poločasu za stavu 0:2, jsme řekli trenérovi, že jeden od nich má šrouby, se kterýma se v mladších žácích hrát nesmí. Samozřejmě, že neměli jiné, a tak se musel převléct a hned v 2. poločase bylo o jednoho dobrého hráče míň. Do druhého poločasu jsme na ně naběhli a dali jim dalších 5 a bylo vymalováno. Jako kapitán musím pochválit Vraťův gól do šibenice a spolehlivou práci obrany: Lukas Vokurka, Filipek Zubalů, Roman Sázel a samozřejmě našeho benjamínka Marťu Blaťáka.

Sestava Chomoutova: Tony, Sázi, File, Lukas, Marťas, Brky, Kubíček, Vraťa, Mara, Piri a Míša.

Gólů bylo tolik, že si to ani nepamatuju!!! :)