Stránky starších a mladších žáků fotbalového klubu Tj Sokol Chomoutov

Tj Sokol Chomoutov

Odkazy

ČMFS

Internetové stránky Českomoravského fotbalového svazu.

Olomoucký OFS

Web Okresního fotbalového svazu Olomouc.

Hodiny

Novinky

Náměšť na Hané:Chomoutov

Zmatek a dvojitá dávka mž (Radomír Čamek)
Dne 23.8. sehráli mladší žáci dvě utkání proti Náměšti na Hané. Když jsme přijeli do Náměště, soupeř nikde nebyl. Přesto se však starší žáci našeho celku odebrali do šaten aby se převlékli. Jakmile jsme byli nachystaní a vešli jsme na travnatou plochu, bylo nám oznámeno, že se soupeř nedostavil a my vyhráli 3:0 kontumačně. Tak šli do šaten mladší žáci, kteří se měli postavit poloprázdnému týmu Náměště, kterým navíc museli pomáhat naši hráči. Jakmile mladší dohráli se stavem 0:5 mělo se jet domů, ovšem teprve poté jsme se dozvěděli, že mladší hráli místo starších. Museli jsme tedy čekat než mladší odehrají i svůj zápas, který nakonec skončil za stavu 0:4 a my tak jeli domů s plným počtem bodů, ovšem rozčarováni zbytečným vstáváním v sobotu v 6 hodin ráno.
Žádné komentáře
 
This web made Chami (Radomír Čamek)