Přátelák se Šternberkem

Pěkný výsledek s kvalitním soupeřem (Radomír Čamek)

Ve čtvrtek 15. května nás místo tréninku čekal přátelák se Šternberkem. Soupeř, který se ve vyšší soutěži drží na předních příčkách, byl jednoznačným favoritem, ale zezačátku, o tom moc nepřesvědčoval. Hrála se pěkná vyrovnaná hra, bez zbytečných faulů. První gól jsme vstřelili my, což samozřejmě soupeře překvapilo, ale na druhou stranu také probudilo. Šternberku se povedlo otočit utkání a začal nás přehrávat. Problémy nám dělal zejména jejich střední útočník Šogor, který zařídil góly na 1:2 a 1:3. Ke konci oba týmy ztráceli síly něco ze stavem podniknout, přesto se však Chomoutovu ještě podařilo snížit na konečných 2:3. Předvedli jsme, že umíme hrát dobrý fotbal proti kvalitnímu soupeři. Parádní výkon podal hlavně náš gólman Pavel Hegar, který nás v mnohých situacích podržel.