Smůla Chomoutova

Šumperský turnaj (Radomír Čamek, Miroslav Fukan)
13.1.2008 jsme odehráli turnaj ročníků 1996 a mladších v Šumperku. Jako první nás čekal Havířov, který naši mladší žáci bez problémů přejeli 0:3. S naším druhým soupeřem Brnem, jsme si ovšem vedli o mnoho hůř a zápas opět dopadl 3:0 ovšem v prospěch Brna. Náš další soupeř, byl finalista turnaje Opava. S tímto celkem jsme si vedli velice dobře, ale náš tým má opravdovou smůlu. Drželi jsme s Opavou krok celý zápas, ale v absolutně poslední vteřince zápasu jsme inkasovali gól. Potom už se náš tým vezl a prohrávali jsme jeden zápas za druhým. Šumperské "Áčko", si na nás doma pochutnalo a zvítězilo 2:0. Proti Zábřehu jsme prohráli těsně 0:1 a poté přišel zápas o umístění, ve kterém se odehrálo derby s Novými Sady. Oba týmy hráli velmi vyrovnanou hru a tak se za stavu 1:1 kopali penalty. I ty byli velmi vyrovnané, ale smůla Chomoutov pronásleduje neustále, a tak penalty skončili za stavu 3:4 pro Nové Sady.

Tento turnaj byl velice kvalitní a mohli jsme v něm změřit síly s družstvy z vyšších soutěží čtyř krajů. Celkově jsme obsadili 10. místo. Šumperský turnaj starších žáků, který se odehrál den předtím, byl zrušen.