Hodiny

Novinky

Tovačov:Chomoutov

Zaspali jsme začátek (Radomír Čamek)
V neděli 31.3. jsme odehráli mistráky s Tovačovem. Starší žáci nastoupili jako první a poprvé odehráli celý zápas v nových bílých dresech. Začátek byl ovšem příšerný. V prvních pěti minutách utkání, jsme dostali dva góly. První po dalekonosné střele jednoho z hráčů Tovačova, kterou Pavel Hegar pouze špatně vyrazil před sebe, kam doběhl absolutně nehlídaný hráč domácích a vstřelil tak první branku. Druhý gól padl po sprintu domácího útočníka, který zakončil své sólo další brankou. Teprve po této akci jsme začali hrát, ale Tovačov nás přehrával. Ve zbytku prvního poločasu se už nic důležítého neodehrálo, a tak jsme šli do kabin s dvoubrankovým mankem. Na druhý poločas jsme nasadili jinou sestavu a začalo se celkem dařit. Několikrát se nám podařilo proniknout do pokutového území soupeře a měli jsme i několik slibných příležitostí, ale nepovedlo se nám je proměnit v kontaktní gól. V poměrně nudné pasáži se o rozruch postarala akorát žlutá karta R. Čamka za protesty, když se po sporném okamžiku pokusil rozhodčího přesvědčit o "malé domů". V boji jsme vytvářeli čím dál větší tlak a po faulu na Davida Stříže u postranní čáry, jsme vybojovali nejen žlutou kartu pro kapitána soupeře, ale také slibnou příležitost. Po parádním centru Tomáše Ptačníka si na zadní tyč zaběhl Petr "Melinho" Hansel a hlavičkou snížil na 2:1. V závěrečných minutách jsme tlačili soupeře na jejich polovině, ale srovnat se nám již nepovedlo. Zápas jsme tedy prohráli 2:1.

Sestava Chomoutova: 1. P. Hegar - 2. T. Absolon, 3. T. Ptačník, 4. D. Gaja, 5. J. Neplech, 6. P. Hansel, 7. M. Šimek, 8. P. Daněk, 9. D. Stříž, 10. O. Stavinoha, 11. M. Doležel - 12. R. Čamek, 13. M. Nevěřil, 14. D. Hruška

Střelci: P. Hansel

Karty: R. Čamek (žlutá)

Nejlepší hráči: M. Šimek, D. Stříž

Informace o zápasu mladších žáků budou dodány později!!!