Stránky starších a mladších žáků fotbalového klubu Tj Sokol Chomoutov

Tj Sokol Chomoutov

Odkazy

ČMFS

Internetové stránky Českomoravského fotbalového svazu.

Olomoucký OFS

Web Okresního fotbalového svazu Olomouc.

Hodiny

Novinky

Turnaj SK UP

Pěkné čtvrté místo (Radomír Čamek)

V pondělí 17. listopadu sehráli naši starší žáci turnaj ve sportovní hale SK UP. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, které byli rozděleny do dvou skupin.

SKUPINA A

1. Uničov

2. Doloplazy

3. Šternberk

4. Hlubočky

SKUPINA B

1. 1.HFK Olomouc B

2. Chomoutov

3. Nové Sady

4. Horka n/M

Konečné pořadí obou skupin.

     První zápas náš tým nastoupil proti svým sousedům z Horky. V tomto utkání diktovalo tempo mužstvo Chomoutova a celou dobu mělo velikou převahu. Horka se marně snažila bránit a ještě marnější byla snaha o útok. Tento zápas skončil 5:1.

     V druhém utkání Chomoutov nastoupil proti "béčku" starších žáků 1. HFK Olomouc. Zápas se vyíjel nečekaně dobře pro náš celek a překvapivě jsme se ujali vedení. Toto vedení trvalo velmi dlouho a už se zdálo, že náš tým favorizovanou Holici porazí. Jenomže přišel zvrat, když si Marek Brázda nepřesně vyběhl a dostal tak vyrovnávající gól. Bylo to zhruba 3-5 minut před koncem, což nás velmi mrzelo a možná i díky této brance jsme ztratili převahu. Nicméně o chvilku později přišel další klíčový moment zápasu. Rohový kop pro náš tým zahrával Pavel Daněk (který mimochodem na tomto turnaji vstřelil 2 góly přímo z rohového kopu) a svým centrem našel nohu Adama Kluky, od které míč miřil za záda brankáře. Kuky sice překonal brankáře, ale radost mu zkazil jeden z obránců, který doslova na brankové čáře zachránil svůj celek od druhého gólu. A podle starého fotbalového přísloví nedáš dostaneš se Holici podařilo otočit skóre utkání v poslední půlminutě na 2:1.

     Poslední zápas ve skupině náš tým nastoupil proti Novým Sadům do zápasu, který měl rozhodnout o tom, kdo si zahraje o 3. místoproti Doloplazům. Celý zápas probíhal vyrovnaně, ale na straně vítězů nakonec skončil Chomoutov.

     Zápas o 3. místo proti Doloplazům podal náš celek nejhorší výkon na turnaji. Ani to nebylo tak naším výkonem, jako spíše kvalitou soupeře, který na tomto turnaji ukázal, proč přezimoval v Okresním přeboru na 1. příčce. Doloplazy mají obrovskou formu, o které se naši starší žáci přesvědčili právě v utkání o 3. místo. Téměř k ničemu nás nepustili a určovali scénář hry. Tento zápas skončil 5:1 pro našeho soupeře a náš celek z Chomoutova tedy celkově obsadil krásné 4. místo.

 

Žádné komentáře
 
This web made Chami (Radomír Čamek)