Stránky starších a mladších žáků fotbalového klubu Tj Sokol Chomoutov

Tj Sokol Chomoutov

Odkazy

ČMFS

Internetové stránky Českomoravského fotbalového svazu.

Olomoucký OFS

Web Okresního fotbalového svazu Olomouc.

Hodiny

Novinky

Turnaj v Zašové

Škoda prvního utkání (Radomír Čamek)
V sobotu 7. března se pořádal ve valašském městečku Zašová turnaj, kterého se spolu s ostatními devíti týmy zúčastnil i náš celek. K prvnímu utkání jsme nastoupili ihned po příjezdu, takže jsme se pouze převlékli a bez rozcvičky, bez rozchytání gólmana bez jakékoli přípravy musel náš tým ihned nastoupit do utkání. Proti nám stál jeden z nejhorších celků turnaje, přesto jsme jej nedokázali zdolat. Celý zápas sice Chomoutov dominoval, jenomže nedokázal využít gólovky. V jedné situaci dokonce už Pavel Daněk překonal gólmana (jediného opravdu dobrého hráče soupeře) i všechny protivníky, jenomže jeho ránu zastavil vlastní spoluhráč. V závěru navíc rozhodčí přisoudil našemu soupeři naprosto nesmyslnou penaltu, kterou oponent i přes obrovskou snahu Tonyho Nykla proměnil. Tento zápas ovlivnil celé naše další počínaní na turnaji. Druhé klání nás čekalo o poznání lepší mužstvo, ale i zde dominoval náš celek. Přesto jsme i zde inkasovali jako první my. V posledních třech minutách však přišel spravedlivý obrat a zápas nakonec vyhrál Chomoutov 2:1. V dalších dvou utkáních Chomoutov jednou prohrál s Juřínkou 1:0 a jednou remizoval 2:2. Čekal nás zápas o 5. místo proti polskému celku Astra Spytkowice, který se odehrával za velké podpory hráčů Hranic (podobně jako loni proti Frenštátu). I přesto, že hala celý zápas skandovala "Chomoutov, Chomoutov" nedokázal náš tým polského soupeře zdolat a prohrál poměrem 2:0. Celý turnaj vyhrál podle očekávání tým Hranic a na Chomoutov zbyla slušná šestá příčka.

Sestava Chomoutova: A. Nykl - D. Gaja, M. Šimek, F. Zubal, P. Daněk, M. Jemelka, L. Holubec, J. Neplech, M. Nevěřil - D. Hruška, R. Čamek

Žádné komentáře
 
This web made Chami (Radomír Čamek)